Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   
63638

LIELĀ TALKA AICINA METEŅOS VEIDOT SALMU SKULPTŪRAS
01.02.2016


Tuvojas meteņi. Latviešu svētki, kad mēs sākam gaidīt pavasari un pavadām ziemu. Simboliski mēs aizvadām visu veco un atveram sirdis jaunām cerībām.

Lielā Talka aicina Latvijas iedzīvotājus, vienojoties šajos tradīcijās balstītajos svētkos, ikvienam domās atvadīties no sliktām domām, sliktiem paradumiem, slimībām un neveiksmēm. Sagaidīsim pavasari ar tīrām un skaidrām sajūtām.

Izveidosim savas salmu skulptūras - lielas vai mazas. Galvenais ir mūsu domas, ko mēs tajās ieliekam. Un kādā no Meteņu dienām sadedzināsim to, īpaši domājot par mums tuviem un mīļiem cilvēkiem. Šajā dedzināšanas rituālā aicinām sadedzināt visas slimības un neveiksmes!

Aicinām visus interesentus sūtīt savu salmu skulptūru bildes - gan degošu, gan nedegošu - uz e-pastu talkas@talkas.lv līdz 7.martam, lai piedalītos konkursā par interesantāko skulptūru. Uzvarētāji balvā saņems Galactico dāvanu kartes: 1.vietas ieguvējam tiks piešķirta dāvanu karte

150 EUR vērtībā, 2.vietas ieguvējam - 100 EUR vērtībā, bet 3.vietas ieguvējam - 60 EUR vērtībā. Tāpat paredzētas arī vairākas veicināšanas balvas - dāvanu kartes 30 EUR vērtībā. Uzvarētāji tiks paziņoti 10.martā.

Lielā Talka savus salmu vīrus veidos un dedzinās ar domu, lai mūsu valstī ienāk tīras vēsmas un godprātīgi darbi, bet viss, kas bijis kļūdains un slikts, lai sadeg.

Tāpat mēs domāsim un aicinām domāt ikvienu par mūsu Valsts prezidentu Raimondu Vējoni - lai viņam spēks un veselība strādāt Latvijas labā!

Evija Grīnmane, Lielās Talkas administratore 
 
      Atpakaļ