Mājas lapas saturs ir Strenču novada domes īpašums.
Materiālu izmantošana iespējama ar atsauci un pilnā apjomā nevis fragmentāri.
Strenču novada pašvaldība

ENG | LV |


 
 

Aktualitātes novadā

   
66249

LATVIJAS REPUBLIKAS PIRMĀ AIZSARDZĪBAS SPĒKU KOMANDIERA PULKVEŽA DAIŅA TURLAIS KAUSA IZCĪŅA AIZVADĪTA
11.05.2016


      Sestdien, 7.maijā Trikātas pilsdrupu apkārtnē norisinājās nu jau ceturtā pulkveža D.Turlais kausa izcīņa LR Jaunsardzes vienībām. 

Pašam komandierim klātesot, pavasara, saules enerģijas un sacensību priekā dalījās 14 jaunsargu komandas no Strenčiem, Valkas, Smiltenes, Blomes, Valmieras, Naukšēniem, Zvejniekciema, Rīgas, Cēsīm, Stalbes, Līgatnes un Saulkrastiem.

Kausa izcīņa norisinājās 6 disciplīnās. Mazo kausu ieguvēji: cirvja mešanā – 108. Jaunsardzes vienības II komanda (Rīga), granātas mešanā – 213. Jaunsardzes vienības komanda Strenči (Danija Janīte, Liliāna Ozola, Ginta Vītoliņa un Marts Bičevskis), šķēršļu joslā 213. Jaunsargu vienības komanda Dumpinieki (Alīda Krumholce, Linda Vītoliņa, Kārlis Gaigals un Niks Kozels, Strenči), loka šaušanā  - komanda 213.Leģions (Valka), stacionārajā šaušanā – 204. Jaunsargu vienības komanda Vilki (Cēsis), elitārākajā šaušanas veidā dueļšaušanā uzvarēja 213.Jaunsardzes vienības komanda Strēlnieki.

Visu sacensību disciplīnu kopvērtējumā sīvā cīņā ar viena punkta pārsvaru uzvarēja mūsējie - 213. JS vienības komanda Dumpinieki – Alīda, Linda, Niks un Kārlis. Pulkveža Daiņa Turlais uzvarētāju kausā 213.vienības vārds tiks iegravēts jau trešo reizi.

“Mēs katrs savā dzīvē tāpat kā es varam sasniegt augstākās virsotnes gan fiziski uzkāpjot augstākajās virsotnēs pasaulē, gan  profesionālajā ziņā savā darbā esot starp pasaules labākajiem. Tikai ir jāvēlas. Gribēt nozīmē visupirms pateikt pašam sev, ka es to paveikšu,” savā emocionālajā uzrunā sacensību dalībniekiem teica komandieris Dainis Turlais. Tāpat pulkvedis atgādināja, ka katram no mums pirmā goda vietā jāceļ ģimene un vieta, no kuras katrs nākam, ka augstākā vērtība ir kalpošana savai zemei un tautai, attīstot un mīlot pašam sevi.

Kausa izcīņas organizētāji – Strenču novada vidusskola un Jaunsardzes 213.vienība – ir pateicīgi plašajam brīvprātīgo lokam, kuri nodrošināja pasākuma norisi. Paldies biedrībām “Šūpolēs”, “Pamati”, “Gadsimtu Griežos” un Beverīnas novada pašvaldībai!

Foto: Solvita Tēberga un Sarmīte Krūze

Dace Gaigala

Strenču novada vidusskolas direktore

Ielādēju... 
      Atpakaļ